Hlavní navigace

REKLAMA 2006 a odvod DPH letos

  • (neregistrovaný) 85.71.73.---

    23. 2. 2007 7:05

    Máme vystavit fakturu na příspěvek našich reklamních aktivit pro našeho velkého dodavatele za 2.pololetí 2006. Vyzval nás k tomu teď během února.
    Je to v pořádku, že budeme DPH odvádět až za únor? Můžu použít §21 odst.7 i)??? Dřív jsme částku nevěděli, oznámil nám ji dodavatel na základě jejich marketingového konceptu až nyní.
    Díky za názory.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).