Hlavní navigace

§7 ztráta,§10 příjem FO z prod.pozemků

  • (neregistrovaný) 83.208.249.---

    7. 3. 2007 10:24

    Jak to bude prosím s min.zákl.daně? Příjem z prodeje pozemků 1 400 000-.kč jako dílčí ZD .Ztráta za 06 §7 v Účetnictví 200 tisíc. Když to vzájemně spočítám,tak se dostanu na základ daně přes milion,čili se na mě nevztahuje MZD.Pokud vypočtenou daň zaúčtuji na 591/341 zkreslí se mně celá výsl.+rozvaha.Vloni jsem to řešila odděleně,§7 přes 591 a pozemky 491/341, protože §7 byl plusový.DZ z pozemků jsem vloni na konci roku neúčtovala,byť FO, je to soukromá akce.I tak znělo poradenství z FÚ. Já vůbec nevím, co s tím.Díky

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).