Hlavní navigace

zahr. pracovní cesta a české stravné???

  • (neregistrovaný) 80.188.216.---

    8. 3. 2007 13:26

    Mám jakousi nejasnost k poskytování stravného. Zaměstnanec (řidič nákladního vozu) jezdí Čechy a země EU. V neděli večer vyrazí a v pátek se vrací.
    Problém mi nastává ve dnech kdy je např. 16hod na území ČR a 8 hod v Německu. Vždy jsme vypláceli jak české stravné tak i zahraniční. I letos v tom pokračujeme (viz §166), ale při procházení diskuse jsem narazila na to, že se to nesmí, že má nárok jen na jedno stravné. Můžete mi prosím poradit jak to opravdu je? A popř. bylo to zakázané vždy? Odebíráme různé příručky, rady apod. a tam je stravné počítáno tímto způsobem. Děkuji

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).