Hlavní navigace

přednostní pohledávka-náklady práv.zást?

  • (neregistrovaný) 82.142.65.---

    9. 3. 2007 11:28

    Mám rozhodnutí, kde je uvedeno srážet pro oprávněného a pro náklady právního zástupce. Posoudila jsem jako nepřednostní, uspokojuji poměrně.
    Soudní úřednice mi sdělila, že náklady oprávněného zástupce je přednostní pohledávka - to se mi nezdá, pokud se podívám na OSŘ § 279 odst. 2, jedině písm.d), ale náklady práv.zástupce snad nejsou poplatky ? nebo ano ?? děkuji

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).