Hlavní navigace

grafika - autorská činnost?

  • (neregistrovaný) 83.240.9.---

    11. 3. 2007 10:00

    Mám ŽL na reklamní práce a grafické a kresličské práce. Fakturuji zejména:
    1) grafické zpracování a předtiskovou přípravu inzerátů,
    2)grafický návrh webových stránek
    3) grafický návrh firemního designu,
    to vše buď konečnému klientovi, nebo reklamní agentuře jako subdodávku.
    V některých případech (pokud klient čerpá dotaci na pořízení corporate identity) uzavírám s klientem smlouvu o dílo podle § 12/1 a 46/1 autorského zákona.
    V roce 2006 chci uplatnit výdaje paušálem, můj dotaz zní, v jaké výši mohu výdaje uplatnit, zda 40 nebo 50 %?

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).