Hlavní navigace

Paušál za úklid-do nákladů i bez dokl.?

  • (neregistrovaný) 82.150.166.---

    13. 3. 2007 23:38

    Prý je možné dát do daň. nákladů "paušál za úklid" i bez dokladu. Zdá se mi to jako úplná pitomost, muselo by to být v § 24 ZDP. Slyšeli jste o tom něco? Díky J.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).