Hlavní navigace

DUZP – konec měsíce

  • (neregistrovaný) 194.212.15.---

    19. 3. 2007 9:40

    Máme uzavřenou smlouvu na odběr odpadu. Je v ní stanoveno, že DUZP bude vždy poslední den daného měsíce. Je to tak v pořádku? Smlouva má název „Smlouva o odběru odpadu“ dle § 51 a 491 Občanského zákoníku.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).