Hlavní navigace

příkazní smlouva

  • (neregistrovaný) 85.70.24.---

    19. 3. 2007 14:19

    Dobrý den, už jsem trochu hledala v diskusích minulých, ale přesto se zeptám... Na základě "prý" příkazní smlouvy byly měsíčně vyplaceny částky cca 28 000,- v období 9-12/2006. Od 1-5 byl zaměstnanec, 9-12 příkazní smlouva. Vlastní ŽL na činnost, kterou vykonával na příkazní smlouvu. Když se tato příkazní smlouva opakuje a to 4x, nemělo by se spíše danit dle §7 než §10? Pořád mě nutí, abych mu to zdanila podle §10. ...a navíc, když má ten ŽL? Děkuji za každý názor...D.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).