Hlavní navigace

Dotace a výdaj paušálem?

  • (neregistrovaný) 83.208.158.---

    20. 3. 2007 14:10

    Dobrý den,
    v roce 2006 jsem byl zaměstnanec, nepodnikám a dostal jsem dotace 60000,-Kčv zemědělství. Mohu uplatnit 80% výdaj. Kde
    mám v daň.přiznání dát příjmy? §7 nebo §10?

    Děkuji Honza

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).