Hlavní navigace

SlovákNerezident-potvrzení o zdanit.příj

• (neregistrovaný) 82.142.65.---

21. 3. 2007 6:56

Dobrý den, chci se zeptat-mám Slováky nerezidenty, požádali o roční zúčtování, přihlédnu jen k příjmům v ČR, na ostatní měsíce mám jejich čestné prohlášení, že neměli jiný příjem v ČR, pár nerezidentů dodalo potvrzení o zdanit.příjmech od českého zaměstnavatele, zahrnula jsem do úhrnu a provedla RZ.Potud v pořádku, ale na jejich žádost vystavím potvrzení o zdanit.příjmech za rok 2006,kde - provedeno roční zúčtování s jakou výši vratky,protože jsou povinni podat DP na Slovenku (příjem ze zahraničí).Ale tady si nejsem jista. SW mi vystaví,ačkoli mám zadaný i jiný příjem u pár nerezidentů v ČR - potvrzení, že bylo provedeno RZ, vyčíslí vratku, ale¨v úhrnu mám jen příjem od nás i měsíce zúčtovaných příjmů jen za měsíce, kdy byli u nás, vůbec se tam nepromítnou příjmy od jiného čes.zaměstnavatele, i když výpočet je samozřejmě správně včetně těchto příjmů. Tak teď nevím - je to potvrzení správné a mám doložit potvrzení druhého zaměstnavatele nebo předělat naše potvrzení a zahrnout všechny příjmy s tím, že zúčtováno v měsících 1-12 ? Jsem z toho nějak zblblá, tím spíše, že SW je celkem důvěryhodný,ale tady si nejsem jistá, zda naše PZP jsou v pořádku, poradíte mi prosím ? děkuji

• Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).