Hlavní navigace

Daňové přiznání, §7 a §10

  • (neregistrovaný) 85.70.24.---

    21. 3. 2007 16:26

    Dobrý den. Na základě příkazní smlouvy, byla poplatníkovi vyplacena měsíčně částka cca 30 tisíc (4*30tisíc) v období od 9-12/2006. Lze toto danit dle §10? Nebo raději podle §7. 1-5/2006 byl zaměstnán. Jinak má ŽL a platil jen pojistné a žádné příjmy neměl. Podle čeho danit příjmy z té příkazní smlouvy, když se opakuje.....nebo to nevadí? Z hlediska OSSZ bude posuzován, že vykonával hlavní činnost. Děkuji.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).