Hlavní navigace

vrácení daně ze zahraniči-prosím, prosím

  • (neregistrovaný) 193.165.149.---

    25. 3. 2007 9:59

    prosím o radu , mám v tom trochu zmatek.
    když jsme obdrželi fa ze slovenska s 19%, mám nárok si žádat daň u příslušné zemi. uz jsem koukala na stranky www.dph.name, ale není mi celkem jasné, kterého § zákona o DPH se to týká. Je to § 82?
    jsme registrovaní jako plátci v čr a nikde jinde. prozodovnu a sídlo máme také jen v čr. prosím, poraďte mi. nejprve jsem si myslela, že se to týká §81, ale žádné příznání jsem k tomu nenašla ani na stránkách MF. vše je odkazováno na §82 §83. prosím o vyjasnění.
    předem děkuji všem za odpovědi jana

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).