Hlavní navigace

ruční výkopové práce- ?% výdaje?

  • (neregistrovaný) 83.69.62.---

    26. 3. 2007 8:35

    Prosím o radu,
    podnikatel má ŽL na zemní a výkopové práce. Kolik % výdajů si může uplatnit, 50%?
    Má příjem i z pronájmu (§9) zde může použít také výdaje % ? A kolik to prosím je? Kdyby u pronájmu použil skutečné výdaje, vyšla by ztráta.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).