Hlavní navigace

Daňový x nedaňový náklad propagace?

  • (neregistrovaný) 194.39.141.---

    26. 3. 2007 15:39

    Dobrý den,

    našemu dealerovi poskytneme určité dražší ( okolo 7.000,- )vybavení jako např. stojany, vlajky, tabule s naší značkou .. zdarma za předpokladu že od nás odebere určité množství výrobků.

    Dočetl jsem se v jedné publikaci , že takové nákladu můžeme uplatnit jako daňové v souladu s §24 odst 1 zíkona 586/1992 pokud jsou vázany na prodej a lze je charakterizovat jako podpora prodeje.

    lze opravdu tyto náklady charakterizovat jako náklady na reklamu a propagaci ?

    děkuji za odpověď či názor

    Michal

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).