Hlavní navigace

občanské sdružení a zahraniční cesťák

  • (neregistrovaný) 195.39.26.---

    28. 3. 2007 8:56

    Prosím o radu.Od ledna 2007 se cestovní náhrady řídí zákoníkem práce a já jsem z toho trochu zmatená.Potřebovala bych poradit jak je to se zahraničními cestami resp.jestli můžeme zaměstnanci vyslanemu na zahraniční pracovní cestu poskytnou kapesné, když jsme občanské sdružení.Lze to ošetřit ve směrnici?.Formulaci že zaměstnanec může poskytnou zaměstnanci kapesné? Našla jsem to pouze u státní sféry.A ještě otaz,když zaměstnanec jede na pracovní cestu kde mu je poskytnuto celodenní stravování, doplácí mu zaměstnavatel ještě nějaké peníze Navíc dle §163 ods.2
    Děkuji Iveta

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).