Hlavní navigace

Trestne pravni spor > Zivnostni skody <

• (neregistrovaný) 84.38.183.---

8. 6. 2007 22:06

Zdravim,
    pred Vanoci se mi stal uraz byl jsem napaden nekolika mladiky, 3 jsou obzalovani a zpusobili mi dozivotni nasledky ( mirna disperze nosu ). u soudu se budu z nejvetsi pravdepodobnosti domahat i zaplaceni skody, zpusobenou pracovni neschopnosti ( byl jsem student ). Nyni mam ZL jako vedlejsi zdroj penez, za nekolik dni pujdu k soudu, kazdy tento den je pro me nevyhovujici. musim se vracet z jednani z Prahy, trvale bydliste mam vedene na druhem konci CR. Protoze zamestnavam sam sebe ocekvam ze si skodu mohu sam vycislit, ze zakona vypliva, ze ji musim dokazat. Ale nahlizet nekomu do svych smluv nedovolim, stejne tak nechci otravovat sve klienty s tim ze mam soudy, a ze by mi meli potvrdit ztratu zakazky, nebo zmeskane jednani.
    Bude soudu tedy stacit, kdyz podam cestne prohlaseni, ze tento den jsem mel jet do Prahy. a zpusebena skoda mi vznikla nejmene 5000kc. To ze cestuji mohu dolozit drivejsimi jizdenkami.
    nebo jak mohu vycislit skodu mam li ZL, jako vedlejsi zdroj prijmu?

dik vsem, pripadne pokud by chtel nejaky advokat za rady v tomto smeru vystavit mi fakturu, pak po domluve ji mohu prilozit k nakladum pozadovanym po protistrane.

s pozdravem Pavel

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).