Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
OSVČ na neschopence: Po jejím ukončení čeká podnikatele důležitá povinnost
Když podáte žádost o důchod příliš brzy, řízení se může zastavit
Založení živnosti, první povinnosti i komunikace s úřady. Stát teď nabízí kurz zdarma
Podnikatelé na cestách: Jak se vyhnout předraženým výběrům z bankomatů
Výše příjmů, od které musíte podat daňové přiznání, vzroste na 100 tisíc korun
Senioři nad 80 let dostanou přidáno automaticky. Vláda schválila velkou změnu důchodů
14. 6. 2007 22:18
Jak je to s placením ubytování pro cizince(Slováka) Máme ho na HPP a já jsem mu srazil z čistého příjmu 2000,- za zaplacené ubytování, ale ve smlouvě nemáme,že ho budeme platit. a byl oheň na střeše. Dále ve smlouvě má prémie 30% dle odvedené práce k základu. Já jsem mu dal jen 15% protože je zaměstnán od 10.5.a ještě nedělá tak kvalitně- to se mu také nelíbilo. Přitom měl výplatu 21850 hrubého.
Prý v minulém zaměstnání mu platili i diety a ubytování taky. Můžu platit ubytování,doklad je na moje jméno ale za koho a dát si to do daňových výdajů? Máte s tím někdo zkušenosti?