Hlavní navigace

Náhrada za ztrátu na výd. po ukončení PP

  • (neregistrovaný) 194.149.103.---

    20. 6. 2007 14:31

    Prosím , ví někdo, jak je to ve skutečnosti s vyplácením náhrady za ztrátu na výdělku při pracovním úrazu po skončení pracovního poměru? Je tady na to mnoho názorů. Dle § 386 ZP náhrada po skončení nenáleží. Zaměstnavatel bude vyplácet jen nemocenskou a potom popř. vyplatí bolestné. Chápu to správně? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).