Hlavní navigace

kdy zaúčtovat leasing?

  • (neregistrovaný) 88.101.47.---

    20. 6. 2007 14:31

    Dobrý den,
    ještě nikdy jsem neúčtovala leasing.Prohlížela jsem si předešlé diskuze a nevím hlavně jak to zaúčtovat.Které datum.Datum převzetí nebo leasingové splátky podle kalendáře-splátkového nebo další data,které mi tam napsali jako započetí leasingu?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 6. 2007 14:53

      jaz (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: kdy zaúčtovat leasing?
      Vám také dobrý den, podle § 24/4 písmeno a) zákona 586/1992 se doba nájmu začíná počítat ode dne, kdy byla věc nájemci přenechána ve stavu způsobilém obvyklému užívání. - takže ode dne kdy jste převzali předmět leasingu a byl v provozu schopném stavu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).