Re: Výpočet náhrady na dovolenou nováček
Těch 21 dnů platí pro předcházející tzn. I.čtvrtletí, tam nepracoval, tak se použije pravděpodobný průměr např. kolik by si vydělal, nebo podle ostatních spoluzaměstnanců se stejnou prac. náplní. I ten vámi popsaný postup lze k určení pravděpodobného průměru použít, ale raději bych to počítal na hod. místo na směny.
Re: Výpočet náhrady na dovolenou nováček
xx
Zákoník práce stanoví, že se zjišťuje průměr na hodinový výdělek a pak se přepočítává na úvazekVýše popsaný výpočet na směny se mohl používat za starého ZP . § 356 nového ZP
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
4. 7. 2007 20:18
Dobrý večer, prosila bych o radu zaměstnanec k nám nastoupil 2.4.2007 a v měsíci červnu si vybral 2 dny dovolené. Jak vypočítám náhradu když v prvním čtvrtletí neměl žáden příjem byl na ÚP?
Děkuji moc za odpovědˇ