Re: číslo účtu PSSZ 8-zahranič.zaměstnav
Jen mě udivuje, že s klidem odpoví - paní má dovolenou nebo je nemocná. Neznám případ, že by zaměstnavatele (natož zaměstnance zajímalo), že je mzdová účetní nemocná nebo na dovolené.... Prostě je termín a je jen na MÚ jak si to zařídí, aby mzdy byly hotové včas.
Re: číslo účtu PSSZ 8-zahranič.zaměstnav
jo, ona byla klidná, ale já jsem byla odporná, protože jsem asertivně trvala na svém, že ji asi někdo bude zastupovat, neochotně mi přisvědčila, že s tím "tedy něco udělá" - fakt jsem čuměla, co si ještě pořád někdo dovolí .. :-o ale jak je vidno, neudělala, pak mi už telefon nezvedali, poslala jsem mail urgenci, mail vedoucí, zkusila jsem i ústřednu, že mi to na klapce,která je uvedená na webu nezvedají a milý pán mi řekl-s tím já nic neudělám, že vám to nezvedají :-) prostě radost, myslím, že ty svátky s nimi asi zamávaly a v pondělí se snad už ozvou, spíše by mne zajímalo,zda má SSZ nějaký termín, dokdy musí přidělit VS?? ptala jsem se na to v dopise i té paní vedoucí,kterou sice pán z ústředny viděl pobíhat,ale také neodepsala a na telefon na ni jsem měla také smůlu, teď už s tím nic neudělám,ale štve mě to a do Phy zas kvůli tomu nepojedu,spíš mi jde pak o to,že bychom neměli platil penále od data, kdy jsme požádali o VS nebo alespoň od data doručení, proto by mne zajímalo, zda mají nějaký termín,nikde jsem to nevyčetla.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
6. 7. 2007 6:52
dobrý den, můžete mi poradit, kde najdu na webu číslo bank.spojení na PSSZ Trojská 13a/1997, už jednou jsem to na cssz.cz objevila, ale nemůžu to znova najít. Má správa nějaký termín dokdy má přidělit číslo variabilního symbolu? posílala jsem jim žádost o přidělení 19.6. se všemi potřebnými dokumenty (jedná se o zahraničního zaměstnavatele,který nemá sídlo na území ČR) a zatím mi nic nepřišlo,nemůžeme zaplatit pojistné,na telefon mi řekli,že paní,co to vyřizuje, má dovolenou,psala jsem i vedoucí,neodpověděla,telefon na lince uvedené na webu nezvedají.co s tím ?? běží nám penále.děkuji