Hlavní navigace

stání pro auto

  • (neregistrovaný) 77.48.30.---

    13. 7. 2007 12:47

    chci postavit na svém pozemku vyzděné stání pro auto, velikost zastavěné plochy 6x4 m, zapuštěné v max. výšce 130 cm v terénu,max. výška celé stavby je 3 m, zastřešené. Stavba by se nikde nedotýkala hranic pozemku. Lze toto postavit bez ¨ohlášení¨?
    Dle stavebního zákona 183/2006 Sb. § 103 se domnívám, že ani ohlášení být nemusí. Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).