Hlavní navigace

Montáž v bytě %DPH?

  • (neregistrovaný) 88.102.57.---

    20. 7. 2007 9:55

    Prosím, kolik byste dali % DPH. Jedná se o novostavbu, dole velká prodejna, nahoře malý byt, provedena montáž pouze v bytě ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 7. 2007 21:33

      milpa (neregistrovaný) 88.146.207.---

      Re: Montáž v bytě %DPH?
      V případě, že zákazník požaduje účtování ve snížené sazbě je nutné doložit splnění §48, odst. 2 - stavební povolení (stavba
      rodinného domu) v ostatních případech bude doloženo dle odst. 3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).