Hlavní navigace

místo plnění a DPH

  • (neregistrovaný) 85.70.71.---

    24. 7. 2007 23:42

    Pro americkou firmu (bez pobočky v ČR) jsme provedli službu (zaměření místa na budově pro reklamu). Jak je to s DPH? Bude tam 19 % nebo lze použít § 10 odst.6 a bude tam 0 %. A na jakém řádku v přiznání to pak bude.
    Díky moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).