Hlavní navigace

Změněná pracovní schopnost

  • (neregistrovaný) 213.226.232.---

    25. 7. 2007 9:25

    Dobrý den.
    Naše zaměstnankyně má změněnou pracovní schopnost od 9.8.1999 trvale. Nahlásila to až nyní. Doložila mi rozhodnutí z OSSZ z roku 1999, potřebuji ještě rozhodnutí z úřadu práce? A dále i když bylo rozhodnutí vydáno s trvalou platností, bude zaměsnankyně považována za zdravotně znevýhodněnou tři roky podle nabytí účinnosti zákona 435/04 Sb, tedy do 30.9.2007 nebo podle novelizace §67 do 30.6.2009?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).