Hlavní navigace

Darovací daň-prosím-kdo máte zkušenosti

  • (neregistrovaný) 90.176.233.---

    6. 9. 2007 13:59

    Prosím o radu.Mohu ze základu daně z darované nemovitosti (dům)odečíst částku vyčíslenou na věcné břemeno dožití, které jsem s nemovitostí převzala?a pokud byla zemědělská půda vrácena v restituci a toto je první převod mezi osobami blízkými uplatnit osvobození dle §20 nebo 23.Moc děkuji všem spěchá

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).