Hlavní navigace

Odpočet daně při změně režimu

  • (neregistrovaný) 88.83.240.---

    17. 9. 2007 12:37

    Dobrý den, můj klient se stal plátcem DPH. Lze možno nárokovat vrácení DPH ze zboží pořízeného z jiného členského státu, které měl ke dni vzniku registrace na skladě? V zákoně o DPH § 74 jsem nic o možnosti vrácení nenašla. Děkuji K.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).