Hlavní navigace

Místní příslušnost

  • (neregistrovaný) 62.177.125.---

    18. 9. 2007 16:38

    Fyzická osoba s trvalým pobytem mimo území republiky bude podnikat v ČR. Nemá provozovnu, podnikat bude především po internetu. Na který FÚ se má obrátit s registrací? Je to FÚ Praha 1 podle §4 odst. 4 zák.č.337/92 Sb.? Předpokládá se že nemá u nás žádné nemovitosti ani provozovnu. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).