Hlavní navigace

Výpověď zaslaná mailem

  • (neregistrovaný) 88.101.44.---

    21. 9. 2007 12:42

    Zaměstnanec zaslal výpověď mailem a to svému přímému nadřízenému a i jednateli společnosti. Je tato výpověď platná?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 9. 2007 12:52

      ooo (neregistrovaný) 194.228.235.---

      Re: výpověď zaslaná mailem
      § 337 zákoníku práce č. 262/2006 Sb.

    • 21. 9. 2007 12:55

      xy (neregistrovaný) 195.47.3.---

      Re: výpověď zaslaná mailem
      podívejte se na § 337 (odst. 2) Zákoníku práce
      - musel by tam být elektronický podpis a Vy, jako zaměstnavatel,s takovýmto doručením musíte souhlasit

    • 21. 9. 2007 22:45

      beta (neregistrovaný) 82.150.166.---

      Re: výpověď zaslaná mailem
      pokud nemáte ošetřeno v prac.smlouvě či vnitř.nařízení,že lze výpověď podat elektronicky, pak nelze, neni platné

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).