Hlavní navigace

Kdo pracuje v POHODĚ

• (neregistrovaný) 88.102.88.---

27. 9. 2007 9:42

Prosím začínám dělat v Pohodě. Mám dotaz když mám firmu kde budu účtovat nově i mzdy a zaměstnance mám teď od září co budu mít v políčku průměrný výdělek (agenda mzdy) ? Já tam mám 0. V příručce se píše že to pohoda počítá automaticky, ale pro první čtvrtletí to musím zadat ručně. Ale kolik a jak to mám spočítat? Děkuji Z.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 9. 2007 12:08

I. (neregistrovaný) 90.176.44.---

Re: Kdo pracuje v POHODĚ
      Nechejte tam 0! Pohoda to dopočítá až pro další čtvrtletí!

• 27. 9. 2007 12:10

Lina (neregistrovaný) 212.80.64.---

Ono není na škodu se podívat i do zákonů, např. zákoník práce § 351 a další,...

• 27. 9. 2007 14:19

Z. (neregistrovaný) 88.102.88.---

Paní či slečně I. moc děkuji za odpověď a slečně či paní Lině chci pouze říct, že člověk se do těch zákonů i podívá , ale vždy je člověk nemusí úplně přesně pochopit. Proto je tady tato diskuze, aby se člověk zeptal když neví. Když zase zná odpověď na dotaz někoho jiného tak taky rád odpoví. A odpoví obyčejně bez nějakého "ono není na škodu".

• 27. 9. 2007 14:38

Karel (neregistrovaný) 195.122.213.---

Ja se pani Liny ale zastanu. Ja jsem vzdycky rad, pokud mi nekdo poradi a dolozi to paragrafem. Zde muze napsat kazdy co chce, a tak si vzdy rad odpoved podle zakona zkontroluji.

JInak pokud si prectete ten paragraf, tak se dozvite presne to, na co jste se ptala. :-)

• 27. 9. 2007 17:35

Lina (neregistrovaný) 80.188.231.---

Tušila jsem, že to _ono neuškodí - asi nepotěší, ale já sama jsem vždycky ráda, pokud mne někdo nasměruje na správný zákon i paragraf, nechtěla jsem být rejpavá. Myslím, že mnozí za léta praxe dali zapravdu heslu, byť z totality: "Důvěřuj, ale prověřuj"... on Vám totiž může kdokoliv poradit, ale zato, jak si to pak vyřešíte, zodpovídáte jen a jen sama,...a i když Vám počítač spoustu věcí vypočítá sám, dobrá účetní konstrukci různých propočtů zná, ....
      jo, do detailu jsem Vám nemohla odpovědět, protože to jednoduše nevím, ale vím, kde to budu hledat, když bych to potřebovala - a o tom to je. Mějte se fajn a neberte to jako zlomyslnost.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).