Hlavní navigace

Vystavení přehledu u jednatelů

  • (neregistrovaný) 194.213.46.---

    27. 9. 2007 10:23

    Dobrý den,jsme s.r.o. a jednatel je zaměstnán i jako zaměstnanec. Při kontrole na OSSZ mi říkali, že by měl být veden i přehled o mzdě, kterou takto jednatel(zaměstnanec) pobírá. Bohužel si nemůžu vybavit, co by mělo být na tom přehledu všechno uvedeno.Stačí hrubá mzda+odvod sociálního pojištění? Mockrát děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 9. 2007 10:56

      Jaromír (neregistrovaný) 77.104.253.---

      Re: Vystavení přehledu u jednatelů
      když je jerdnatel současně zaměstnanec, tak o jeho mzdfě přehled veden je spolu s ostatními zaměstnanci, nemysleli náhodou tohle:
      Seznam společníků, členů statutárního orgánu a dozorčí rady od 1.7.2002 za jednotlivé měsíce a přehled kalendářních měsíců, za které společnost neodvedla pojistné na sociální zabezpečení a příspěvek na státní politiku zaměstnanosti, které byla povinna odvést - § 37 odst. 1 písm. h) zákona č. 582/1991 Sb., v platném znění, ve znění zákona 263/2002 Sb.

      To by mělo logiku :-)

    • 27. 9. 2007 11:56

      radec (neregistrovaný) 88.101.172.---

      Re: Vystavení přehledu u jednatelů
      Naše OSSZ mi na to dala tiskopis, který se jmenuje Seznam společníků a členů statutárního orgánu a dozorčí rady za rok ....
      Jednotlivé měsíce se pak označují křížkem.
      Můžu mít dotaz já k Vám? Na jakou smlouvu a funkci toho jednatele zaměstnáváte?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).