Hlavní navigace

Zákonné pojištění Kooperativa

  • (neregistrovaný) 88.103.56.---

    1. 10. 2007 18:13

    Dobrý den, malá organizace má jen jednu zaměstnankyni, která nastoupila v dubnu na mateřskou dovolenou. Má organizace platit zákonné pojištění (minimální pojistné 100,- Kč) když vlastně v současné době nemá aktivní zaměstnance?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2007 6:59

      Míša (neregistrovaný) 83.240.30.---

      Re: zákonné pojištění Kooperativa
      Neodvádíte, prototože není žádný příjem, ze kterého by sestanovoval vyměřovací základ pro sociální. §12 odst.2 vyhláška č.125/1993Sb, ve znění pozdějších předpisů (poslední vyhlášky č.487/2001Sb.)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).