Hlavní navigace

Sponzorství nebo reklama

  • (neregistrovaný) 90.176.48.---

    2. 10. 2007 8:37

    Dobrý den,chci volejbalovému oddílu koupit trička a toto vše si dát do nákladů. Jednalo by se o sponzorství a tudíš je to omezeno-jak?
    Nebo si nechám tyto trička potisknout svým logem firmy a pak se bude jednat o reklamu a tu si mohu dát do nákladů v plné výši,že? Poradíte prosím,děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2007 16:08

      Vladík (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Sponzorství nebo reklama
      Dar si odečtete od základu daně, pokud odpovídá podmínkám v § 15 ZDP, náklady na reklamu jsou daňově uznatelné v plné výši, ale domluvte se z druhou stranou, jak se to projeví u nich- darovací daň nebo daň z příjmů, abyste je nepoškodil.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).