Hlavní navigace

Stavební práce r.2008

  • (neregistrovaný) 82.99.146.---

    2. 10. 2007 10:53

    Dobrý den, Chtěla bych se vrátit ke změně sazby DPH z 5% na 9% u stav.prací. Jaké bude vyúčtování v r.08, když byla zaplacena záloha v r.07 vč. 5%DPH (viz.příklad)? děkuji
    Jsme právnická osoba, plátci DPH, SOD na částku 210tis Kč.

    DZ 192.661,-
    9% DPH 17.339,-
    Celkem 210.000,-

    Záloha - DZ -200.000,-- (zapl.záloh.faktura v r.07)
    5% DPH -10.000,--

    Doplatek 0,--

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2007 16:25

      LeaX (neregistrovaný) 83.208.40.---

      Re: stavební práce r.2008
      Mnohokrát probíráno. § 37/3 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).