Hlavní navigace

Technické zhodnocení IM nájemcem

  • (neregistrovaný) 193.85.146.---

    6. 10. 2007 19:53

    Bylo mi řečeno,že od letošního roku si nájemce nesmí uplatnit odpisy z technického zhodnocení, pronajatého majetku, i když je to zanešené ve smlouvě, že opravy si nájemce hradí ze svého a může si uplatňit toto technické zhodnocení.Je to tak skutečně, nebo jsem dostala mylnou informaci? Děkuji za radu
    Vedu U, a tento nájem se týká mého sídla firmy

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 10. 2007 9:39

      Ma (neregistrovaný) 213.195.234.---

      Re: Technické zhodnocení IM nájemcem
      Nevím, kde jste k této informaci přišla - ale zkuste se podívat na Zákon o dani z příjmů § 28 odst.3 - neznám přesně vaše podmínky, ale nevidím tam, že by tento § zrušen.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).