Hlavní navigace

Poskytnutá záloha od PO k FO

  • (neregistrovaný) 81.19.3.---

    9. 10. 2007 11:31

    Dobrý den, prosím o odpověď. Jsme PO, my poskytneme zálohu FO. Jak je to s daněním záloh ? Je to tak, že FO mi nesmí vystavit daňový doklad na fa, že ? Pokud ano, kde bych to prosím našla v zákoně o DPH ? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 10. 2007 11:51

      ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Poskytnutá záloha od PO k FO
      Je to tak, jak říkáte - §21/3 a 26/1 ZDPH.

    • 9. 10. 2007 12:00

      Líba (neregistrovaný) 80.95.127.---

      Re: Poskytnutá záloha od PO k FO
      Jenom doplním, že to, že je někdo FO, nemusí nutně znamenat, že nevede účetnictví.

    • 9. 10. 2007 12:04

      ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Poskytnutá záloha od PO k FO
      V tomto případě je to asi jasné, IP adresa shodná:-)))
      http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=366975

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).