Hlavní navigace

DPH - malování domov důchodců

  • (neregistrovaný) 85.71.236.---

    10. 10. 2007 10:48

    Jakou sazbu DPH použít při provádění malířských prací společenského sálu v domově důchodců?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 10. 2007 12:34

      Lucie (neregistrovaný) 82.150.171.---

      Re: DPH - malování domov důchodců
      Dobrý den. Podle mého 19%. Služba malování není dodání stavební a montážní práce spejené s výstavbou ... bla bla ... dle § 47, písm. 5. Tak bych neřešila, zda jde o sociální bydlení, ale jde o službu podléhající základní sazbě.
      Lucka

    • 10. 10. 2007 14:29

      ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: DPH - malování domov důchodců
      Malování může být dodáním služby v souvislosti s opravou a udržováním stavby pro sociální bydlení. Společenský sál je součástí společných prostor, slouží též k bydlení (nejedná se o výhradně nebytový prostor bytového domu).
      Mrkněte sem:
      http://cds.mfcr.cz/cps/rde/xchg/SID-53EDF4E6-5EEE3864/cds/xsl/219_629.html?year=0

    • 10. 10. 2007 17:41

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: DPH - malování domov důchodců
      Souhlasím se Zdenou a dávám 5% :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).