Hlavní navigace

DPH-osvobozené plnění dle §69-doklad ???

  • (neregistrovaný) 90.176.137.---

    21. 11. 2007 9:03

    Odjeli jsme přepravu do Švýcarska. Jakým způsobem mám doložit správci daně osvobozené plnění dle §69,když zaclení ve Švýcarsku provedl schválený příjemce.Tento schválený příjemce je uvedený na objednávce a CMR mám potvrzený razítkem tohoto schváleného příjemce, ale není tam žádné celní razítko. Je to v pořádku?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).