Hlavní navigace

Služba Slovensko

  • (neregistrovaný) 62.177.73.---

    9. 12. 2007 14:43

    Dobrý den, prosím poradí mi někdo, jak je to s DPH na faktuře pro slovenskou firmu plátce DPH v případě poskytnutí služby - konfigurace sítě a vyúčtování cestovného? Je možné vystavit fakturu bez DPH (platí zde § 10?). Děkuji za Vaše rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).