Hlavní navigace

Příjem dle § 10?

  • (neregistrovaný) 62.240.178.---

    27. 12. 2007 14:45

    Vedle zaměstnání chovám a prodávám akvarijní rybičky, za prodej rybiček příjem do 20 000,- ročně bez živnostňáku. Jedná se o příjem osvobozený dle § 10, nebo o příjem dle jiného §.
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).