Hlavní navigace

Příjmy dle §6 a 7=min.zákl.daně?

  • (neregistrovaný) 62.84.155.---

    21. 2. 2008 9:36

    Ahoj, prosím - pokud příjmy dle §7 dosahují 100.900,- a příjem člena představenstva (§6) činí 20.000,-, vztahuje se na poplatníka min. základ daně? Anebo se posuzuje součet základů daně a tudíž se min. základ daně nevztahuje?.

    Děkuji
    Již blbnu, moc prosím o pomoc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 2. 2008 14:21

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: Příjmy dle §6 a 7=min.zákl.daně?
      Příjmy z 6 a 7 se sčítají, základ daně se zvyšuje na min. jen pokud ho součet nedosáhne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).