Re: Reklamace
Dobropis vystavený 15.1.2008 nemůže mít datum uskutečnění 31.12.2007, neboť dle §42/4 o DPH se zdanitelné plnění považuje za uskutečněné v období, kdy byl dobropis doručen plátci, a to logicky nemohlo být 31.12., když ještě nebyl vystaven. Při vystavování dobropisu se DUZP neuvádí
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Proč někomu přijdou od berňáku dvě složenky k dani z nemovitostí?
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
Prodal byt, aby mohl pražit. Dnes má Michal jednu z nejlepších káv v Evropě
Počet sledujících je přežitek. U mikroinfluencerů hledejte brand fit, radí odbornice
Kdo má status umělce, může od státu opět dostat až 90 tisíc korun
Berňák rozesílá informace o výši daně z nemovitostí na rok 2026
26. 2. 2008 23:41
Prosím o radu,
pokud v r.2007 jsme nakoupili zboží, hned jsme reklamovali cenu (původní dohoda byla na nižší částku), ale reklamace byla vyřízena až v roce 2008 (dobropis-datum uskuteč. 31.12.2007,datum vystavení 15.1.2008), do kterého období spadne dobropis do r.2007 nebo 2008-nákladově resp. náklady mínusem ?????
Děkuji za každý názor.
Radule