Hlavní navigace

Nástup po RP

• (neregistrovaný) 81.19.3.---

1. 3. 2008 8:29

Dobrý den, prosím o radu.
    od 1.2.2008 byla firma přeřazena z malé organizace na velkou. (dozvěděla jsem se to při kontrole 27.2.2008 - podklady z OSSZ dostanu nejdříve 5.3.) Momentálně se mi jedná o to, že od 1.3. se vrací po RP zpět pracovnice.
    Jen provedu dodatek k pracovní smlouvě? Na zdravotní pojišťuvnu bych asi měla nahlásit, že od 1.3. je již v pracovním procesu, nikoliv na RP.

Při nástupu ostatních nových pracovníků, budu ve firmě zakládat pracovní smlouvu, zápočtový list.
    Jestli má ještě někdo zkušenost, co všechno bych ještě měla, abych na něco nezapomněla.

Děkuji

Blanka

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 3. 2008 23:03

Jiřka (neregistrovaný) 88.101.130.---

Re: nástup po RP
      Proč dodatek ke smlouvě? Budete snad něco měnit v její pracovní smlouvě. Při nástupu nových pracovníků budete postupovat jako dosud, i teď jste přece zakládala pracovní smlouvu, potvrzení o zaměstnání, případně další dokumenty. Hlásit jejich nástup na sociálku budete taky, akorát že už k tomu nebudete přikládat smlouvu a potvrzení o zaměstnání. Budete zpracovávat nemocenské dávky. Ano, na její ZP nahlásíte návrat do práce.

• 5. 3. 2008 6:30

Blanka (neregistrovaný) 81.19.3.---

Re: nástup po RP
      Dobrý den, děkujimoc,
      ta smlouva je stará 5 let. Jsou tam odkazy na starý zákoník práce.
      Sociálka OK, pořád stejně přihlašuji, děkuji.
      zdravotní změním, děkuji moc...
      Blanka
      teď jdu zápasit s programem jak počítat nemocenskou.Sociálka mi nepředala podklady jak posílala mateřské, rodičák, a pokračuje jedna neschopenka... tak snad zítra...
      Blanka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).