Hlavní navigace

Údaje na faktuře pro EU

  • (neregistrovaný) 80.82.146.---

    3. 3. 2008 7:44

    Dobrý den,
    jsou nějaké povinné údaje, když vystavuji fakturu do EU?
    Nějaké odvolávky na § zákona, nebo potvrzení převzení zboží, apod?
    Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 3. 2008 14:45

      radka (neregistrovaný) 82.100.9.---

      Re: údaje na faktuře pro EU
      měla by jste tam uvest VAT odběratele,aby bylo patrné, že si můžete uplatnit osvobození.
      Pakliže zb. přepravuje firma která od vás nakupuje produkt, písemné prohlášení, že zboží bylo skutečně přepraveno do jine EU.
      Na faktuře by měla být poznámka, že je plnění osvobozeno od daně dle § 64.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).