Hlavní navigace

Paušální výdaje % ?

  • (neregistrovaný) 213.29.196.---

    10. 3. 2008 18:30

    Dobrý večer,moc prosím,prvním rokem podnikám v oblasti průvodcovství-cestovní ruch. Nikde nemůžu najít,kolik % mohu uplatnit při paušalních výdajích-myslíte ,že by to mohl být §7 odst.1b,což je 50%?Nebo je někde něco jiného.a po uplatnění výdajů,ještě odečtu ZP a SP,uplatním 7 200,- a vypočtu daň? Minimální základ daně se na mě nevztahuje,že ne. Děkuji za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).