Re: Opravná položka § 8
Já jsem si není jistá hlavně zda ta 100% opravnou položku §8 jsem udělala správně firma je v likvidaci a ne v konkurzu.
V obch.rejstříku je napsáno že je v likvidaci.
Re: Opravná položka § 8
Chtěla bych to napravit jedná se opravnou položku v částce
60 000,-Kč zaúčtovanou v roce 2006 opravné daňové přiznání se mi nechce dělat .
myslýte že mám zrušit v roce 2007 tu opr.pol. 100% a znovu vytvořit 20% opr.na pohledávky v roce 2007.
Poraďte mi někdo prosím .
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Město omylem zvýšilo daň z nemovitostí u bytů, pokusilo se to hodit na berňák
Dva květnové svátky před námi. Během kterého nakoupíte a během kterého nikoli?
Jako vstup na ligu zdarma? Lidé cupují kulturu pro všechny a bojí se o kvalitu muzeí
Fond dal facku všem občanům ČR, ti totiž nakonec dotace pro Agrofert nejspíše zaplatí
Proč někomu přijdou od berňáku dvě složenky k dani z nemovitostí?
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
14. 3. 2008 10:13
V roce 2006 jsme dostali od likvidátora ,že firma je v likvidaci a ,aby jsme přihlásili pohledávky to jsme udělali v předepsané lhútě.
Likvidátor je nedostupný a nemáme správu zda uhradí pohladávku a nebo né a v konkurzu zatím fa.není.
Nejvěčí problém je že jsem v roce 2006 udělala opravnu položku 100% podle §8 nejsem si jistá zda to je správné a co teď mám v roce 2007 udělat odpis pohledávky bez rozhodnutí likvidátora nemohu.
Prosím o radu .