Hlavní navigace

Neplacení minimální daně

  • (neregistrovaný) 212.111.4.---

    16. 3. 2008 9:14

    Existuje nějaká možnost neplacení minimální daněm když podnikám
    již 10 let? Slyšela jsem, že je to možné, ale nikde jsem o tom nečetla. Děkuji za jakoukoliv zprávu.
    Dana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 3. 2008 10:28

      Lina (neregistrovaný) 80.188.231.---

      Re: Neplacení minimální daně
      xxxxxxxxxx
      Minimální základ daně se nevztahuje na př. na poplatníka, kterému náleží rodičovský příspěvek, je poživatelem star. důchodu, PID, ČID... je to v §7c zákona o daních z příjmů...jinak o ničem jiném nevím

    • 16. 3. 2008 10:28

      Katka (neregistrovaný) 88.103.47.---

      Re: Neplacení minimální daně
      Podnikám také přes 10 let, ale o možnosti neplacení minimální daně nevím - jen pouze v případě, že jste v loňském roce přerušila podnikání, tak potom se měsíce snižují, ale to asi nemáte na mysli.

    • 16. 3. 2008 11:44

      1234 (neregistrovaný) 81.19.12.---

      Re: Neplacení minimální daně
      tak si přečtěte § minimální základ daně, jsou tam veškeré možnosti vypsané.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).