Hlavní navigace

Dřevo - nákup od nepodnikatele

  • (neregistrovaný) 78.110.208.---

    19. 3. 2008 14:04

    Dobrý den,

    doumám nad následujícím:

    pokud nepodnikatel, který vlastní les prodá podnikateli - truhláři
    dřevo, které mu leží např. 10 let za barákem, musí tento příjem zdanit?
    Čím víc nad tím přemýšlím, tak docházím k názoru, že ne,
    a to v jakékoliv částce.

    CO vy na to?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 3. 2008 7:20

      ali (neregistrovaný) 88.102.251.---

      Re: Dřevo - nákup od nepodnikatele
      příležitostný příjem do 20000,- za rok je osvobozený §10 ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).