Hlavní navigace

Společné zdanění manželů

  • (neregistrovaný) 213.226.251.---

    19. 3. 2008 14:12

    Manžel má zaměstnání, manželka pobírá rodičovský příspěvek a podniká. Má výsledek vyšší než min. základ daně,může si tedy uplatnit ztrátu z minulého roku. Můžou si ale v tomto případě dát společné zdanění manželů?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 3. 2008 17:20

      Láďa (neregistrovaný) 84.244.83.---

      Re: společné zdanění manželů
      Může, přečtěte si §13a:
      http://business.center.cz/business/pravo/zakony/dprij/cast1.aspx

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).