Hlavní navigace

Minimální základ daně u výdejů paušálem

  • (neregistrovaný) 195.39.14.---

    21. 3. 2008 9:16

    Dobrý den chtěla bych se zeptat, zda se uvádí miminální základ daně u výdajů paušálem? Myslím si, že ne.
    Děkuji za odpověď.
    Andrea

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 3. 2008 9:22

      Lenka P. (neregistrovaný) 83.208.129.---

      Re: Minimální základ daně u výdejů paušá
      Minimální základ daně se nvztahujem pouze na osoby uvedené v zákoně o dani z příjmu - tj. první a druhý rok podnikání, důchodce, pobírající RP atd. Tzn. výdaje paušálem nejsou důvodem, proč by se neměl uvádět minimální základ daně.

    • 21. 3. 2008 9:26

      Daniela (neregistrovaný) 88.102.57.---

      Re: Minimální základ daně u výdejů paušá
      a ještě se nevztahuje pokud příjmy §7 jsou do 15000,- (bez výdajů)

    • 21. 3. 2008 9:29

      andrea (neregistrovaný) 195.39.14.---

      Re: Minimální základ daně u výdejů paušá
      Dámy děkuji Vám velice. Andrea

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).